www.madej-handmade.pl

Do czego służą podstawki z drewna i żywicy?

Podstawki z drewna i żywicy do czego można je wykorzystać, jakie mają zastosowanie? Znasz tych ludzi, którzy zawsze mówią o korzystaniu z podstawek? Mają trochę racji! Podstawki mogą być małe, ale w rzeczywistości robią więcej, niż myślisz, aby chronić meble, zwłaszcza jeśli są wykonane z kamienia, marmuru lub drewna. Więc jeśli jesteś na imprezie, nie bądź szkodnikiem. Umieść podstawkę pod szklanką! To samo dotyczy siedzenia w domu z fajnym, chłodnym napojem. Twoje stoły mogą szybciej się eksploatować, jeśli nie masz jednego pod ręką.

Podkładki do kawy z drewna orzechowego ze złotą żywicą
Podkładki do kawy z drewna orzechowego ze złotą żywicą

Podstawki z drewna i żywicy do czego są potrzebne?

Potrzebujesz podkładki, aby brzydkie okręgi wody i ślady nie trafiły na twoje stoły. Dzieje się tak w przypadku zimnych napojów, takich jak piwo, napoje gazowane, woda i sok. Te okręgi wodne tworzą się z powodu kondensacji na filiżance, butelce lub kubku. Jeśli temperatura zimnego napoju jest poniżej punktu rosy, woda skrapla się na powierzchni. Teraz wszystko jest mokre i może zostawić pod spodem kałużę.

Podstawki nie tylko chronią przed okręgami wodnymi, ale niektóre kubki lub szklanki mogą również pozostawiać na stole drobne rysy lub wyszczerbienia. Jest to szczególnie ważne, jeśli często przenosisz swój napój. Mając to wszystko na uwadze, warto położyć podstawki z drewna i żywicy przed odstawieniem drinka. Dzięki temu meble będą wolne od skaz i jednocześnie uzyskasz wyjątkowy wystrój domu.

Podstawki z drewna i żywicy
Podstawki z drewna i żywicy

Co się stanie, jeśli nie użyjesz podstawki z drewna i żywicy

Napój bez podkładki może spowodować poplamienie, odbarwienie, wgniecenie lub porysowanie stołu, na którym się znajduje. Jeśli napój pozostanie zostawiony przez dłuższy czas, szkody będą tylko gorsze. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zniszczenie czyichś mebli na przyjęciu urodzinowym lub zniszczenie stolików kawowych z drewna i żywicy, gdy po pracy wypijesz kieliszek wina. Możesz temu zapobiec, to taki proste, jak użycie podkładki pod zimny napój!

Dwie Podstawki do kawy z drewna orzechowego z czarną żywicą
Dwie Podstawki do kawy z drewna orzechowego z czarną żywicą

Jakie są najlepsze podstawki pod kubek?

Najlepsze podstawki są wykonane z korka, ceramiki, drewna, plastiku lub drewna i żywicy. Materiały te pochłaniają wilgoć i nie przywierają do dna szklanki, gdy podnosisz ją do picia. Jak więc wybrano te materiały jako najlepsze? Testowaliśmy kilka różnych podstawek, zostały one przetestowane z lodowatą szklanką wody ustawioną na wierzchu na kilka godzin. Podczas gdy niektóre zostały ocenione wyżej niż inne, nie możesz się pomylić, o ile pod drinkiem użyjesz podkładki. Stal nierdzewna, szkło, bambus, skóra i miedź to dobre, stylowe opcje ale najlepsza to drewno i żywica. Korzystaj z nich gdy pijesz z butelek, szklanek lub kubków.

Podsumowanie

Kiedy gospodarz imprezy narzeka na użycie podstawek pod kubek, nie przewracaj oczami. Poświęcenie czasu na złapanie jednej podstawki z drewna i żywicy, zanim odłożysz szklankę, jest częścią bycia dobrym gościem. Powinieneś także mieć podstawki do swojego domu i każdego pomieszczenia, w którym możesz przynieść napój, od kuchni, przez salon, po piwnicę. Twoje stoły na pewno po dziękują. Więc kup sobie nowy zestaw podstawek, lub zamów nowe niestandardowe podstawki od madej-handmade.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *