www.madej-handmade.pl

Stół z drewna i żywicy epoksydowej może nadać pomieszczeniu inny wygląd. Jednak wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje przy tak wielu dostępnych materiałach. Kupując stoły, ludzie szukają czegoś, co jest trwałe i oferuje im największą wartość w danej cenie. Stoły z żywicy epoksydowej są trendem wśród nowoczesnych właścicieli domów i firm. Obecnie są szeroko stosowane w meblarstwie mieszkaniowym i biurowych wnętrzach.

Stół epoxy river wykonany jest z drewna i żywicy epoksydowej. Nazywają się stołami rzecznymi ponieważ żywica wylana między dwoma kawałkami drewna wygląda jak rzeka. Każdy z nich jest wyjątkowy, a jego wykonanie zajmuje trochę czasu. Nie ma dróg na skróty, a ich ceny odzwierciedlają wysiłek włożony w ich wykonanie. Zazwyczaj mają grubość około 4cm, w zależności od ich przeznaczenia, i są bardzo mocne.

Stół z drewna i żywicy epoksydowej może być przezroczyste lub kolorowy, w zależności od ogólnego projektu i wyglądu, który staramy się osiągnąć. Istnieje niezliczona ilość zalet stołów z żywicy epoksydowej. Dzisiaj przedstawię kilka z nich.

1. Stół z drewna i żywicy epoksydowej jest trwały

Żywica epoksydowa po wyschnięciu staje się solidna i trwała. Jej struktura chemiczna zapewnia doskonałą stabilność. Największą zaletą, która sprawia, że ​​stoły epoksydowe są kuszące dla ludzi, jest ich trwałość przez kilka lat. Stoły z żywicy nie wymagają regularnego lakierowania, napraw ani specjalistycznych środków czyszczących, aby wyglądały nienagannie. Wysokiej jakości stół z drewna i żywicy epoksydowej jest bardziej odporny na odpryski, pękanie i blaknięcie.

2. Piękno i estetyka – stół z drewna i żywicy epoksydowej

Trudno dorównać wysokim połyskom i lśniącemu wyglądowi stołów z żywicy epoksydowej. Zwiększa atrakcyjność stołów przy krawędzi i zapewnia bardziej ekskluzywne wrażenie. Piękne kolory i wzory są tworzone dla bardziej atrakcyjnego i niepowtarzalnego wyglądu.

Dębowy stolik z czarną żywicą
Dębowy stolik z czarną żywicą

3. Stół z drewna i żywicy epoksydowej czyli nieograniczone możliwości w doborze kolorów

Jako twórca mogę tworzyć stoły epoksydowe w nieskończonych odcieniach, wzorach i teksturach. Niezależnie od wyglądu, którego potrzebujesz, łatwo jest dostosować stół epoksydowy do dowolnej specyfikacji. Mogę stworzyć stół epoksydowy lub stolik kawowy aby uzupełnić dowolny styl lub wystrój. Stoły epoksydowe mogą być również wykonane tak, aby przypominały dowolny materiał premium np. granit, marmur.

4. Stół z drewna i żywicy w przystępnej cenie

Stoły z żywicy epoksydowej nie wypalają dziury w kieszeni. Koszt początkowy może wydawać się niektórym wysoki, ale inwestycja jest tego warta ze względu na trwałość i inne korzyści. Osoby z niewielką wiedzą i doświadczeniem mogą tworzyć swoje stoły jak projekty DIY.

Stół z drewna i żywicy epoksydowej
Stół z drewna i żywicy epoksydowej

5. Stoły epoksydowe odporne przed zalaniem i plamami

Inną cenną zaletą stołu z drewna i żywicy epoksydowej jest warstwa ochronna, którą zapewnia każdej powierzchni, aby chronić je przed zalaniem, zarysowaniami i plamami. Dzięki temu stół przez lata wygląda jak nowy. Nieporowata powierzchnia nie wchłania wody i wilgoci oraz zapobiega uszkodzeniom oraz rozwojowi bakterii i pleśni.

6. Stół z drewna i żywicy epoksydowej nie jest toksyczny

Praktyczną zaletą stołów z żywicy epoksydowej jest ich nietoksyczność. Brak szkodliwych substancji sprawia, że ​​żywność stołowa jest bezpieczna i użyteczna do różnych celów, w tym do jedzenia żywności oraz krojenia i siekania warzyw.


7. Łatwe czyszczenie i konserwacja

Jedną z największych zalet stołów z żywicy epoksydowej jest to, że łatwo je utrzymać w czystości i nie wymaga obszernej i rutynowej konserwacji. W przeciwieństwie do stołów z laminatu lub forniru, czyszczenie i konserwacja stołów epoksydowych to pestka. Plamy możesz szybko usunąć za pomocą mokrej gąbki lub wody z mydłem. Przypadkowe rozlanie kawy i coli nie pozostawi na stole żadnych plam. Należy jednak unikać używania toksycznych chemikaliów do czyszczenia stołów epoksydowych.

Stół z drewna i żywicy epoksydowej wygląda oszałamiająco. Skontaktuj się ze mną aby uzyskać spersonalizowany stół z żywicy epoksydowej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *