www.madej-handmade.pl

Stolik-kawowy-z-niebieska-zywica
Stolik kawowy z plastra dębu z niebieską żywicą

Stolik z niebieską żywicą to niepowtarzalny mebel do Twojego mieszkania

Stolik z żywicą wykonany w całości jako rękodzieło. Stolik kawowy wykonany jest z plastra dębu i żywicy epoksydowej, która jest materiałem niezwykle trwałym, oraz tworzy elementy ozdobne – imitację rzeki na blacie i wewnątrz niego. Nóżki użyte do stolika to Harpin legs wykonane z grubego pręta (13mm) w kolorze czarnym, malowane proszkowo.

Stolik-z-żywicą-niebieską-detal
Stolik kawowy z plastra dębu z niebieską żywicą widok na detal

Stolik z żywicą niebieską idealnie komponuje się z loftowym i nowoczesnym wnętrzem.

Stolik jest pokaźnych rozmiarów, (66 cm x 69 cm, 10 cm grubości, 59 cm wysokości) co sprawia, że może funkcjonować zarówno jako stolik kawowy, a nawet można na nim zjeść posiłek. Żywica epoksydowa jest materiałem, któremu nie straszne są uszkodzenia, czyszczenie, a nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne. Sprawia to, że ten nowoczesny i stylowy mebel może posłużyć w stanie idealnym długie lata i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Chcesz przeczytać o inspiracjach zajrzyj do naszego bloga ,,Jak wykorzystać stolik z plastra drewna”

Stolik-z-żywicą-harpin-legs
Stolik kawowy z plastra dębu z niebieską żywicą widok na detal

Z jakich etapów składa się produkcja?

Przygotowanie polega na planowaniu i szlifowaniu go, natomiast produkcja składa się z takich procesów, jak: odmierzanie, barwienie żywicy, czyszczenie, gruntowanie, wypełnianie żywicą otworów i ubytków plastra, utwardzanie, zabezpieczenie, opalanie i woskowanie. Dzięki temu stolik jest niepowtarzalny i stworzenie go wymaga długotrwałej pracy.

Nozki-do-stolik-z-niebieską-żywicą
Stolik z niebieskiej żywicy na nóżkach harpin legs

Parametry:

Drewno: dąb
Kolor: turkus, niebieski, perłowy, naturalna barwa drewna
Szerokość: 66x69cm
Wysokość: 59cm
Waga: około 17kg
Zabezpieczanie: olejowosk

Jeśli jesteś zainteresowany/a tematem stolików z żywicy epoksydowej, zapraszam do zapoznania się naszą stroną internetową, na której znajduje się więcej informacji, inspiracje i zdjęcia.
www.madej-handmade.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *