Najczęstsze pytania

Najczęściej zadawane pytania:

MADEJ-HANDMADE zajmuję się rękodziełem i wyrobem stolarskim. Tworzymy oryginalne stoliki kawowe z drewna i żywicy epoksydowej pod preferencje klientów. W swojej ofercie mamy też inne produkty, bazujące na drewnie i żywicy, takie jak lampki LED. Prowadzimy bloga, na którym przybliżymy Wam kulisy naszej pracy oraz ciekawe artykuły pełne inspiracji, aranżacji i przydatnych materiałów dla miłośników drewna.

Czy jest możliwość wyboru koloru żywicy?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Żywicę można mieszać ze specjalnymi barwnikami, których gama kolorów na pewno spełni wszelkie oczekiwania kupującego. Na rynku dostępne są także barwniki brokatowe czy fluorescencyjne.

Czy można wybrać sobie nogi do stołu?

Jest to także kwestia, którą zostawiamy zamawiającemu produkt. Można opierać się na znanych przez nas już modelach nóżek, istnieje też opcja, aby kupujący sam zdecydował jakiego rodzaju ma być to wykończenie. Oczywiście służymy pomocą i radą, ponieważ w naszej kwestii jest wykonanie stolika prawidłowo, co może oznaczać, że niektóre rodzaje nóg nie będą w stanie zapewnić stabilizacji dla mebla. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i kompromisy, więc nie straszny nam żaden projekt.

Ile trwa wykonanie projektu?

Jest to w dużej mierze uzależnione od wymagań kupującego. Część produktów jest całkowicie wykonana przed wystawieniem ich jako oferty i te dostępne są od ręki. Stoliki, które robione są wg projektu otrzymanego od zainteresowanego, wymagają więcej pracy – często zamówienia odpowiednich produktów i oczywiście czasu na wyschnięcie żywicy, szlifowanie i inne prace związane z przygotowaniem wyrobu do wysyłki. Przybliżony czas to ok. Miesiąca.



Czy w ofercie znajdują się produkty inne niż stoliki i lampki?

Na obecną chwilę głównym punktem naszego zainteresowania są stoliki z plastra drewna i lampki wypełnione żywicą epoksydową. Niemniej jednak istnieje możliwość zamówienia innych produktów bazujących na drewnie i żywicy. Pozostawiamy wodze fantazji dla naszych odwiedzających i zapraszamy do kontaktu w sprawie wszelkich projektów. Jestem w stanie zapewnić, że postaramy się podjąć każdego zadania, lub znaleźć rozwiązania, które będą satysfakcjonujące dla klienta i możliwe do wykonania. W przyszłości będą pojawiać się nowe produkty i oferty, serdecznie zapraszamy do obserwowania.